środa, 4 czerwca 2014

Nie żegnam się, lecz mówię do widzenia....

Witajcie :)
Z pewnością zauważyliście, że już dawno mnie tu nie było... a Wy ciągle mnie odwiedzacie, zostawiacie komentarze i pytania związane z brakiem aktywności, piszecie maile...- JESTEŚCIE KOCHANE
Bardzo Wam za wszystko dziękuję i chcę przeprosić, ale jestem zmuszona zawiesić bloga...


Czas ucieka mi przez palce, nowa praca, nowe obowiązki, mnóstwo spraw, zarówno prywatnych jak i służbowych, na głowie, i też na rękach, przyczyniły się do podjęcia tej ciężkiej decyzji.
Jak wiecie, lub część z Was wie, prowadzę jeszcze dwa blogi - kulinarny i urodowy, kiedyś miałam dużo wolnego czasu i stać mnie było na dbanie o wszystkie moje " dzieci blogowe " :) 
Sytuacja jednak zmieniła się diametralnie, ach życie!, i dlatego muszę zrezygnować, przynajmniej na jakiś czas, z pisania na NaturalnaJa.
Nie chcę robić czegoś na siłę, w pośpiechu, czy byle jak, to nie leży w mojej naturze, a, jak same wiecie, prowadzenie bloga to jak drugi etat, a co dopiero przy trzech blogach - musiałabym zrezygnować z pracy, lecz nie mogę tego uczynić.
Postanowiłam skupić się na jednym bogu, kulinarny to zupełnie inna bajka, dodaje wpisy, kiedy mam czas i wenę, przepisy przecież są zawsze aktualne - prawda? :)

Przepraszam Was bardzo! 
Jeśli macie ochotę nadal czytać to, co piszę, oglądać zdjęcia, które robię i być na bieżąco z moimi przemyśleniami i opiniami na różne tematy, nie tylko o naturalnych kosmetykach, to serdecznie Was zapraszam na blog Dobre Dla Urody
Mam nadzieje, że pozostaniecie ze mną nadal :)
Jeszcze tu wrócę, z pewnością, ale nie wiem kiedy...
Dziękuję że ze mną jesteście  
Ach tak, dzięki za przypomnienie Kochane - zapraszam na....