piątek, 6 kwietnia 2012

Życzenia Wielkanocne

Witajcie!
Święta Wielkanocne już tuż, tuż. Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijańskim. Jest to Święto pełne zadumy, ale tez radości. Nam kojarzą się z barankiem, kolorowymi pisankami, pysznymi potrawami, których nie może zabraknąć na żadnym stole, dzieci uwielbiają zajączka, który przynosi im słodkie niespodzianki :-) Ale święta to też spotkania z rodziną, z ludźmi, których kochamy i szanujemy, ale czasami nie mamy ich tak blisko siebie, jakby się chciało...
Dziś pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech Święta te przyniosą Wam tylko miłe chwile, dużo szczęścia, radości i rodzinnego ciepła. Aby na świątecznym stole, niczego Wam nie zabrakło, a w domu, w sercu i w duszy panowały spokój, harmonia, nadzieja, wiara, radość. Niech Wasze oczy cieszy piękna pogoda, kolorowe pisanki i wielkanocne baranki, a rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole niech przyniosą dużo radości i tylko pozytywne emocje .
Wesołych, zdrowych i udanych Świąt Wielkanocnych Wam życzymy !!!4 komentarze:

  1. Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego na te święta! Brzuszek ciężki? W cycki ładuj, w cycki ;)

    Zapraszam

    OdpowiedzUsuń
  2. :-) Dzięki i nawzajem :-) Oszczędzam się :-)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz, niezmiernie mi miło je czytać ;)
Dziękuje że jesteście, odwiedzacie i czytacie ;-)
Wielka prośba o nie dodawanie linków blogów, reklam, spamu oraz złośliwych komentarzy - komentarze te będą od razu usuwane.
Zapraszam ;)